Do příhraničních kopců 18.7.-26.7.   - Kraslicko

Letos se podíváme  do západní části Krušných hor v Karlovarském kraji.

Ubytováni budeme ve Kraslicích v  internátu průmyslové školy ve dvou a třílůžkových pokojích. Sociální zařízení společné, k dispozici je kuchyňka, kde si budeme připravovat snídaně.

Večeře jsou zajištěny v blízké restauraci Severka.  Blízko ubytování je vlakové i autobusové nádraží a prodejna Albert.

Na akci pojedeme vlakem z Prahy hl.n. v so 18.7. v 8.43 přes Plzeň do Chebu, přestup

Sokolov. A do Kraslic vlakem jiné společnosti.Tam budeme  v 13.08. Na cestu jsou zajištěny jízdenky i místenky. Cestu do Prahy si hradí každý sám.

Na výlety budeme vyjíždět veřejnou dopravou (V)  a na některé najatým autobusem (A).

trasy

Kraslice – Bublava – Olověný vrch rozhledna – Kraslice (12 km)

Luby – Vysoký kámen – Kostelní – Kraslice (19 km)  (A)

Oloví – rozhledna CibulkaHartenberk – Hřebeny (19 km)  (V)

Přebuz – Špičák – Nová Ves – Kraslice  (13 km)  (V)

Šindelová – Javořina – Nejdek  (15 km)  (A)

Rotava – Rotavské varhany – Kraslice  (15 km)  (V)

Sokolov nebo Klingenthal   (V)

(všechny trasy lze zkrátit)

Trasy nejdete na mapě KČT č.3 Krušné hory - Kraslicko nebo si je stáhněte z internetu.

Zpátky pojedeme vlakem v ne 26.7. v 8.00 z Kraslic do Sokolova, přestup do Chebu a v Praze jsme v 13.17. Objednány jsou jízdenky a místenky.

Cena  2 900 Kč zahrnuje ubytování a večeře.  Plus cena  za jízdné vlakem ( ta je různá).

500 Kč jste již zaplatili (použijeme na najatý autobus a asi něco zbyde)

Nečleni našeho KČT  + 150 Kč.

Na pěkný týden s vámi se těší Červinka Vladislav Růžička

Mělniká 159  Libiš 27711     606 418 490       turist.ru@centrum.cz